OBJAVTE NOVÝ ISUZU D-MAX

MAXIMÁLNY PICK-UP

Vitajte v novej generácii spoľahlivosti. Isuzu D-Max bol vyvinutý tak, aby odolal najnáročnejším podmienkam, a ponúka všetko, čo potrebujete, štýlovo a pohodlne pre vaše ďalšie dobrodružstvo. S užitočným zaťažením až 1,1 t a nákladom prívesu až 3,5 t môžete zvládnuť všetky výzvy. Či už v práci alebo vo svojom voľnom čase. K tomu sa pridáva zvýšená bezpečnosť, ktorú poskytuje Advanced Driver Assistance System (ADAS) od ISUZU, čo potvrdzuje 5hviezdičkové hodnotenie bezpečnosti Euro NCAP pre celý rad.

DIZAJN

JEDINEČNÝ. TAKÝ AKO STE VY.

SEBAVEDOMÝ VONKAJŠÍ VZHĽAD. ELEGANTNÝ VNÚTRI.

Úplne nové Isuzu D-MAX kombinuje charakteristickú robustnosť s elegantným moderným mestským vzhľadom. Bez ohľadu na to, či sa nachádzate na stavbe, pohybujete sa po meste alebo jazdíte v teréne, je väčšie, sebavedomejšie a ešte odhodlanejšie. Posúva dizajn na ďalšiu úroveň s radom dizajnových funkcií, ktoré vám pomôžu vyčnievať z davu – to všetko pomocou funkčných a pohodlných riešení, ktoré vám uľahčia život.

SYMBIÓZA ŠTÝLU A FUNKČNOSTI

Vysoko kvalitné materiály, vzhľad klavírneho laku a množstvo praktických funkcií zaisťujú najvyššiu úroveň jazdného komfortu a príjemnú atmosféru. Či už cestou do práce, na dovolenku s rodinou alebo na víkendový výlet do terénneho parku. Vďaka veľkej slobode pohybu a užívateľsky prívetivému dizajnu interiéru máte vždy všetko pod kontrolou.

TECHNIKA A FUNKCIE

PRINESIE VŠETKO VŠADE

D-MAX vás spoľahlivo dopraví: na piesku, v blate a korytách riek hlbokých až 800 mm – bez ďalšieho príslušenstva. Vďaka prepínateľnému pohonu všetkých kolies a uzávierke diferenciálu zvládnete akýkoľvek terén, spoľahlivo a bezpečne sa dostanete do cieľa aj s užitočným zaťažením viac ako 1,1 t.

DO 3,5 TONY

ZAŤAŽENIE PRÍVESU ISUZU D-MAX

S ISUZU D-MAX prepravíte čo len chcete. Od koňa cez stavebný materiál až rýchlostný čln – na D-MAX je spoľahnutie. Vďaka ovládaniu výkyvu prívesu ste na ceste v bezpečí aj pri vysokej rýchlosti a zaťažení.

POHON VŠETKÝCH KOLIES

ŠTVORNÁSOBNE STABILNÉ

Prepínateľný pohon všetkých kolies a redukčný prevod vás bezpečne dostanú do cieľa aj pri jazde v teréne. Váš pick-up ISUZU je vyrobený pre náročné úlohy, či už na stavbách, pri ťahaní veľkých bremien alebo pri jazde v podmienkach zimných ciest.

MOTOR

VÁS UNESIE

Vďaka ďalej vyvíjanému preplňovanému vznetovému motoru 1,9 l common rail s výkonom 120 KW (163 k) tento motor unesie užitočné zaťaženie až 1,1 t a zaťaženie prívesu 3,5 t. Prvýkrát s technológiou D-MAX AdBlue na zníženie emisií oxidov dusíka.

SILNÝ ŤAH DO KOPCA

S možnosťou zaťaženia strechy 100 kg máte k dispozícii ešte viac možností použitia vášho D-MAX. Vo voľnom čase môžete použiť strešné nosiče, strešnú plachtu alebo praktické boxy. A pri pracovnom využití ťažíte z prídavného úložného priestoru a možností naloženia nákladu.

VĚTKO SA VOJDE

Prepravujte všetko, čo ste vždy chceli – až do prípustnej celkovej hmotnosti 3100 kg. Motor D-MAX to unesie: Aj keď na plošine leží jedna tona, vaše ťažné zviera šľape do cieľa ako hodinky.

NÁPRAVA UNESIE VŠETKO

So zaťažením prednej nápravy 1450 kg je možné prepravovať aj nadstavby, napr. snehový pluh. Zaťaženie zadnej nápravy 1910 kg unesie robustnú pracovnú plochu, takže aj tu si D-MAX poradí s akýmikoľvek požiadavkami.

VÝBAVA ISUZU D-MAX

PREMYSLENÁ AŽ DO DETAILOV

Od snímačov dažďa a svetla, cez parkovacie pomocné systémy s cúvacou kamerou až po výškovo a pozdĺžne prestaviteľný volant. Vďaka najnovšej technológii vám rozsiahla výbava D-MAX ponúka väčšiu užívateľskú prívetivosť, viac pohodlia a zvýšenú bezpečnosť.

ZOSTAŇTE V SPOJENÍ

Inteligentná technológia D-MAX premení váš vnútorný priestor na riadiace centrum. Vďaka pôsobivej 9-palcovej dotykovej obrazovke máte všetko na očiach. Zároveň vďaka inteligentnému hlasovému ovládaniu a integrácii Apple CarPlay® a Android Auto™ budete neustále v obraze kdekoľvek.

VŠETKO NA OČIACH

Systém pomoci pri parkovaní vás podporuje pri manévrovaní a parkovaní s D-MAXom. Ultrazvukové snímače zabezpečujú rýchle rozpoznanie prekážok v okolí vozidla a okamžité informovanie. Informácie na multiinformačnom displeji a akustické signály tiež zaisťujú, aby vám nič neušlo.

DAŽĎOVÝ A SVETELNÝ SENZOR

S vašim D-MAXom ste vybavení do každého počasia. Dažďový a svetelný senzor s automatickým ovládaním diaľkových svetiel detekuje poveternostné podmienky a zaisťuje, že do cieľa prídete vždy s najlepším možným výhľadom.

2-ZÓNOVÁ AUTOMATICKÁ KLIMATIZÁCIA

Cíťte sa príjemne za akýchkoľvek teplôt 2-zónovú automatickú klimatizáciu je možné individuálne nastaviť pre vodiča a spolujazdca a zaisťuje chladné hlavy, aj keď je teplo.

Vo výbave D-MAX by samozrejme nemali chýbať BI-LED svetlomety s integrovanými dennými svetlami. Teraz svietia ešte ďalej kvôli maximálnej viditeľnosti. Navyše automatické zapínanie a funkcia diaľkových svetiel zaisťuje ešte väčšie pohodlie.

SVETLO FOLLOW-ME-HOME

Predné svetlá zostanú rozsvietené, keď zatvoríte dvere, aby ste sa mohli bezpečne dostať k dverám svojho domu.

JAZDNÁ BEZPEČNOSŤ ISUZU

5 HVIEZD BEZPEČNOSTI OD EURO NCAP

Každý Isuzu D-MAX obsahuje množstvo bezpečnostných funkcií, ktoré pracujú automaticky a nezávisle a neúnavne prispievajú k vašej ochrane. Vďaka pokročilému asistenčnému systému ISUZU (ADAS) je vaša cesta ešte bezpečnejšia a pohodlnejšia.

ASISTENT MŔTVEHO UHLA

STÁLE VIAC VIDIEŤ

Asistent mŕtveho uhla vám poskytuje pomoc pri zmene jazdného pruhu pri sledovaní bočných úsekov. Systém využíva radarové senzory na sledovanie mŕtveho uhla a včas vás varuje pomocou zobrazenia vo vonkajších spätných zrkadlách.

AIRBAGY A SYSTÉM NÚDZOVÉHO VOLANIA

V PRÍPADE NÚDZE

O maximálnu bezpečnosť sa stará osem airbagov. Ak sa aktivujú airbagy, systém eCall automaticky odošle tiesňové volanie na tiesňové číslo 112 a začne hlasový hovor s riadiacim strediskom. D-MAX má navyše manuálne tlačidlo SOS.

VAROVANIE JAZDY POPRI

PARKOVANIE SO ŠIROKÝM VÝHĽADOM

Ak s D-MAXom cúvate, pomôže vám parkovací asistent. Systém pomocou radarových senzorov bočne detekuje vozidlá prichádzajúce zozadu a informuje vás pomocou zobrazení mŕtveho uhla vo vonkajších spätných zrkadlách a prídavného akustického signálu.

AUTONÓMNE NÚDZOVÉ BRZDENIE

AUTOMATICKÉ BRZDENIE V PRÍPADE NEBEZPEČENSTVA

Pomocou asistenta núdzového brzdenia ste so svojím D-MAX na ceste vždy v bezpečí, a to aj v nebezpečných situáciách. Systém vás informuje akustickým signálom a zobrazením na displeji na blížiace sa prekážky. Ak existuje riziko kolízie, automatické núdzové brzdenie znižuje intenzitu nárazu alebo sa mu dokonca vyhýba.

ROZPOZNÁVANIE DOPRAVNÝCH ZNAČIEK

VŠETKY ZNAČKY V DOHĽADE

Rozpoznávanie dopravných značiek vám pomáha sledovať dôležité dopravné značky. Systém neustále skenuje krajnicu cesty a automaticky ju zobrazuje na displeji. Varovná funkcia vás informuje, ak prekročíte rýchlosť. Vaša technológia pre maximálnu bezpečnosť jazdy!

Mám záujem o ISUZU D-MAX